Украина
До підозрюваного у жoрстoкoму вбuвcтві випускниці з Тернопільщини прийшов Миколай, бо той «був чемний» (фотофакт)

У державну установу «Чортківська установа виконання покaрaнь (№26)», що на Тернопільщині, завітав Святий Миколай. Засуджені отримали подарунки від чудотворця, аби навіть за гратами було свято.

Солодкий сюрприз отримав і Василь Гнатюк, якого підозрюють у вбuвcтвi випускниці Ірини Мукоїди, пише видання «ternopoliany«.

Як відомо, апеляційний суд погодився з думкою обвинувачення і залишив підозрюваного у вбuвcтвi під вартою до 15 січня 2018 року, відхиливши апеляцію адвокатів Василя Гнатюка.

«На відміну від прокурорів та суддів Святий Миколай, вважає Василя чемним хлопцем тому приніс йому подарунок», — повідомляє старший інспектор СВПР Чортківської УВП (№26) Тарас Бакун.

За його словами, Святий Миколай все своє життя присвятив справам милосердя, Він лікував хвoрих, допомагав в’язням, опікувався сиротами. За це Господь прославив його даром творення чудес і дав силу робити ще більше добра.

В народних легендах святий Миколай боронить людей від пoжeж, повеней. Захищає тих, хто перебуває у плаванні. Тож ув’язнених та засуджених свято теж не оминуло.

Неповнолітньому ув’язненому капеланом Церкви Адвентистів Сьомого Дня Василем Кривенчуком та капеланом Євангельської Церкви «Христос для всіх» були вручені подарунки.

facebook