Суспільство
Погода в березні не дасть забути про морозну зиму: до тепла ще дуже далеко

Прогноз погоди на березень не віщує весняного тепла. З лютого на березень перекочують нічні заморозки, холодний вітер і місцями мокрий сніг.

Половина місяця буде прихована хмарами, а температура вище +10…+12 градусів не підніметься. Джерело

За словами народного синоптика Леоніда Горбаня, вдень буде тепло, вночі температура різко падати. До 10 березня вночі морози будуть досягати 5–7, а то і 10 градусів. А стале потепління прийде після 20 березня.

Почнеться весна досить прохолодно. Поривчастий вітер не додасть затишку, а до нього 1 березня додадуться ще й опади у вигляді мокрого снігу.

Трохи тепліше повинно стати з понеділка, 4 березня. Синоптики обіцяють 5–8 тепла по лінії Житомир — Вінниця — Миколаїв, до +10…+12 градусів у західних областях.

На півночі температура триматиметься на позначці +5…+7 градусів. А от східу зовсім не пощастить з весняним теплом – там більше 3–4 градусів тепла не буде.

Така погода протримається тиждень. Незважаючи на денне тепло, буде хмарно, дощитиме.

На другий тижня денна погода буде залишатися на рівні 10 градусів тепла. Вночі температура вже не буде такою морозною – буде триматися близько нуля. А сонячна погода чергуватиметься з похмуро-дощовою.

Читайте також: Яке свято 1 березня: що потрібно обов’язково зробити в цей день

На третій і четвертій тиждень стовпчики термометра вдень буде стрибати від 4 до 8 градусів з позначкою плюс.

Після 26 березня і до кінця місяця вночі можуть бути серйозні, як для весни, заморозки до -7 градусів.

Нагадаємо, стало відомо, коли в Україну прийде справжня метеорологічна весна. Так, синоптики прогнозують, що остаточне потепління у всіх областях країни очікується не раніше квітня.

У той же час майже весь березень буде холодним, з дощами і нічними заморозками.

Проте, вже ближче до 20-го числа першого місяця весни в Україні значно потеплішає. При цьому весняні температури ще не встановляться.

facebook