Украина
Вживала наркотики та сиділа у в’язниці: снайперка-монахиня воює на боці сепаратистів на Донбасі

Яким чином жінка потрапила до лав бойовиків — невідомо

Стало відомо, що проти України воює сербська снайперка, яка до того моменту, як взяла зброю, мала бурхливе минуле.

Жінка має позивний «Багіра», проте насправді її звати Данієла Лазович.Ця сербка з Горні-Мілановаца колись активно займалася спортом, була ігуменею, продавала наркотики, відсиділа у в’язниці, а потім записалася до лав проросійських бойовиків, що воюють на Донбасі.

Українські ЗМІ неодноразово писали про цю жінку, проте її особистість, деталі життя та те як вона потрапила до бойовиків на схід України, досі невідомі.

Відомо, що близьке до сім’ї Лазович джерело повідомило, що вона — гандболістка, яка тренувалася в Голубаці, неподалік від Туманського монастиря.

Крім того, в якийсь момент вона хотіла змінити своє віросповідання та прийняти іслам, але потім передумала і вирішила піти у монастир, де стала ігуменею Ксенією.

«Вона часто була у Белграді, хоча ніхто не знав, чому. Жінка досить часто відвідувала Косово, проте це було абсолютно секретно. Протягом певного часу її почала підозрювати поліція», — сказав співрозмовник.

Незабаром, додав він, виявили, що «монахиня Ксенія» часто вживає наркотики і торгує ними.

Через це вона була заарештована та засуджена, але після виходу з ув’язнення вона зникла безвісти.

Лазович залишила Сербію в листопаді 2014 року і вирушила на схід України, там вона приєдналася до проросійськи налаштованих бойовиків.

Джерело: Знай юа.

facebook