Життєві історії
Як тільки я прочитав в книзі Джо Вітале і Х’ю Ліна, який вплив чинить фраза “Я люблю тебе”, я став застосовувати її у всіх життєвих ситуаціях. Я починав її використовував коли прокидався, снідав, приймав душ, розмовляв по телефону, гуляв і так далі

Фразу “Я люблю тебе” я в основному вимовляв про себе. Однак, я став намагався якомога частіше вимовляти її близьким мені людям. Ви знаєте деякі дивувалися, у деяких було замішання, але ніхто не сказав мені: “Ти що з глузду з’їхав” чи “У тебе все в порядку?” Ні, вони просто посміхалися, а найголовніше – в результаті я став від них чути теж фразу “І я люблю тебе”.

Дана фраза змінили моє життя: раніше моє життя було метушливе і квапливе, а тепер воно гармонійне і в ньому завжди відбувається диво.

Думаю, що в глибині душі Ви (і я звичайно теж) хочете любові. Так ось, це ж справедливо і для інших. Коли Ви повторюєте “Я люблю тебе”, Ви очищаєте себе і випромінюєте енергію, що поширюються на оточуючих.
Подумайте про щось або про когось у Вашому житті, хто все ще виводить Вас з душевної рівноваги. Це може бути проблема зі здоров’ям або конфлікт з колегою по роботі. Неважливо, що це.

Сконцентруйте свою свідомість на цьому і подумки почніть говорити “Я люблю тебе”. Ви можете звертатися до Всесвіту (Бога, хто у що вірить). Чи вірите Ви в ефективність чи ні, просто довіряйте процесу і продовжуйте. Все, що вам потрібно робити, це повторювати “Я люблю тебе”.

У міру того як ви будете це вимовляти, Ви почнете відчувати любов і станете впливати на цю ситуацію чи людину.

Пропуск, який веде Вас в світ від зцілення до виконання бажань, – це проста фраза “Я люблю тебе”. Ідея полягає в тому, щоб любити все навколо. Любити свою зайву вагу, свою проблемну дитину, сусіда, любити їх усіх. Любов перетворює енергію і звільняє її. Фраза “Я люблю тебе” служить чарівним паролем до відчуття Всесвіту.

Доктор Х’ю Лін сказав, що в простій фразі “Я люблю тебе” є три елементи – це вдячність, повага і перетворення. За допомогою цих трьох елементів можна перетворити все, що завгодно.

Ви все ще налаштовані скептично? Подивіться на це з іншого боку.

Навіть якщо весь цей метод здається Вам божевіллям, що поганого в тому, щоб подумки повторювати “Я люблю тебе”, поки Ви робите телефонні дзвінки, пишете електронні листи, їсте і живете своїм життям? У ці дні Ви будете почуватися краще, навіть якщо нічого більше не станеться. Спробуйте і подивіться, що вийде…

Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ!

З Мережі.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page