Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Рецепти
Якщо у вас залишається тpохи сиру, приготуйте цeй смачнющий десерт. Він не такий як усі інші, тoму ця новинка припала усім моїм рідним до смаку. Впевнена, і ваші рідні будуть в захваті!

Якщо у вас залишається тpохи сиру, приготуйте цeй смачнющий десерт. Він не такий як усі інші, тoму ця новинка припала усім моїм рідним до смаку. Впевнена, і ваші рідні будуть в захваті!

Відмінна випічка до чаю!

Слойки з сиром та родзинками

Вам знадобиться:

Тісто листкове дріжджове – 500 гр

цукрова пудра або цукор – 3-4 ст. л

сир 9% – 400 гр

ванілін – 1/3 ч. л.

родзинки – 0,5 склянки

сметана – 2-3 ст. л.

яйце – 1 шт

цукрова пудра і кунжут для посипання

Готуємо так:

Готуємо начинку: змішуємо сир, білок, сметану, ванілін, цукор (або цукрову пудру) і розпарені родзинки.

Розкачуємо розморожене тісто в пласт.

Викладаємо на нього половину начинки, не доходячи трохи до країв і звертаємо рулетом. Защипуємо край і перевертаємо швом вниз.

Потім нарізаємо шматочками, шириною 3-4 см.

Повторюємо те ж саме з другою частиною тіста.

Викладаємо слойки на деко, застелене пергаментом, змащуємо зверху жовтком і посипаємо зверху кунжутом або маком, корицею, цукром.

Випікаємо при 190 С протягом 40 хвилин до золотистого.

Посипаємо готові слойки цукровою пудрою.

Приємного чаювання!

Передрук без посилання на hot-news – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook